maajo

Dizaina studijas MĀJO izveidotāji un dizaineri Baiba Lindāne un Uģis Gailis strādā produktu, interjera un grafikas dizaina jomās. Piedāvājot pilnu pakalpojuma servisu, izstrādājot grafisko identitāti, interjera dizainu privātai / publiskai telpai, kā arī produktu dizainu un ražošanas vadību.   

MĀJO dizaina izstrādes process ir latviešu tautas seno tradīciju apzināšanu un mūsdienu cilvēka dzīvošanas tradīciju vērošanu, radot dizainu ērtai un kvalitatīvai ikdienai. MĀJO produkti tiek izgatavoti mazās darbnīcās, izgatavošanā apvienojot ražošanas tehnoloģijas un roku darbu, tā radot augstas kvalitātes produktus. MĀJO dizaineri savā pieredzē dalās arī ar jauno dizaineru paaudzi, mācot produktu dizainu Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā.

/

Design studio MĀJO is based in Riga. Studio founders are Baiba Lindane and Uģis Gailis. MĀJO design inspiration are Latvian nature, ancient craft traditions and modern people living traditions cognition to create a design for comfortable and quality everyday life. MĀJO products are made in small factories, combining handmade and manufacturing technologies to produce high quality and personalized products.  Also we share our experiences with the new designers generation, teaching product design at Riga Design and art secondary school.

Berta.me